חברת Greenware מפתחת, משווקת ומטמיעה פתרונות תוכנה וחומרה ייחודיים וירוקים המאפשרים התייעלות וחיסכון בתחום המחשבים וכאלו המשלבים שמירה על איכות הסביבה. החברה משווקת באופן בלעדי בישראל מוצרים של החברות המובילות בעולם בתחום זה.

Greenware נוסדה ע"י שני שותפים בעלי ידע וניסיון רב שנים בתחום ה-IT , שנצברו תוך כדי עבודה צמודה עם ארגונים שבניהם: גופים ממשלתיים, עיריות, מועצות אזוריות ומקומיות, רשתות חינוך ובתי ספר במערכת החינוך, ארגונים ומפעלים גדולים, גופי הדרכה, מכללות ועסקים גדולים ובינוניים.

אנו ב- Greenware מאמינים ראשית כל בשירות, אמינות ואיכות. לכן מושקעים מאמצים רבים לעמוד בכל האתגרים, עם מתן דגש מיוחד ביחס אישי ללקוח, שירות מקצועי ואדיב ושמירה על סטנדרטים גבוהים.

ב- Greenware אנחנו מתחייבים לתפירת פתרונות עפ"י צרכי הלקוח תוך כדי חיסכון אדיר בעלויות ומתן שירות יעיל, איכותי וזמין לכל אורך הדרך.

Greenware חרטה על דיגלה את נושא קידום טכנולוגיות ידידותיות לסביבה וכאלו שתורמות ומסייעות לעולם להפוך למודע יותר לסביבתו. אנו מאמינים שקידמה וטכנולוגיה חייבים להגיע יד ביד עם מחשבה על עתיד העולם – כיצד מצמצמים את הצריכה בחשמל, מייצרים פחות פסולת אלקטרונית ומונעים את בזבוז המשאבים הטבעיים.