Project Description

למה קיר וידאו ?

כיום, קירות וידאו (Video Wall) נמצאים כמעט בכל מקום. הם מאפשרים יצירת סביבה עסקית או ארגונית מרשימה המאפשרת הבלטה של הפתרונות, המוצרים או המסר השיווקי דרך סרטוני ווידאו איכותיים.

כמו כן, ניתן למצוא קירות מסכים בחדרי בקרה מתקדמים, NOC (Network Operations Center), SOC (Security Operations Center), בלובי של מלונות, באוניברסיטאות, בפרויקטיים של שילוט דיגיטלי מורכבים ועוד. בעבר, קירות וידאו וקירות מסכים אלו דרשו חומרה ותוכנה מורכבים ומסורבלים, אשר הרחיקו מהם את הארגונים הבינוניים והקטנים. כעת, עם פתרון Monitors AnyWhere, מעולם לא היה פשוט וחסכוני יותר להקים קיר ווידאו.  פתרון זה מבוסס על התפיסה כי קיר מסכים צריך להיות פשוט ליישום, גמיש לכל סוג תוכן וחסכוני.

על פיתרון Monitors AnyWhere

פתרון  Monitors AnyWhere עובד באמצעות טכנולוגיית HDMI over LAN או AV Over IP. רכיבי החומרה המתקדמים שלנו, שנקראים MAWi Players, מחליפים למעשה את הכרטיסים הגרפיים ומאפשרים שימוש במחשב סטנדרטי יחיד שמזין את כל התכנים על המסכים דרך הרשת.

לכל רכיב MAWi Player יש כתובת IP ייחודית, המאפשרת לתוכנת  Monitors AnyWhere לייצר תקשורת ישירה בין המחשב המרכזי למסכים, ללא צורך בחומרה נוספת. כך למעשה מתאפשרת הקמה של קיר וידאו מתקדם בצורה חכמה, פשוטה וחסכונית.

עם פתרון Monitors AnyWhere לקירות מסכים, יש לך את היכולת לבנות קירות מסכים בכל צורה או סדר: סדר את המסכים בGRID או בזווית – בשבילנו זה פשוט!.

עובדה זו מאפשרת לך להיות ייחודי,  יצירתי, מהפנט ומושך, כפי שהיית רוצה להיתפס ע"י הלקוחות הפוטנציאלים שלך.

והתוצאה פשוט מדהימה

יכולות חדשות ומתקדמות – גרסה V3

יתרונות הפיתרון

  • שימוש במחשב סטנדרטי לניהול מרכזי של קיר המסכים
  • אין צורך בהתקנת כרטיסי מסך נוספים על המחשב המרכזי
  • ללא שימוש במפצלים, מרחיקי וידאו או תשתיות מורכבות
  • הצגה מהירה ופשוטה של תכנים בסוגים שונים כמו ווידאו, תמונות, דפי HTML ועוד
  • מיקום המחשב המרכזי יכול להיות בכל נקודה ברשת המקומית
  • חסכון אדיר בעלויות ההקמה, התחזוקה והניהול של קיר הוידאו

מערכת הפעלה:   ,Windows11,Windows10,Server 2012,2016,2019,2022,  

מעבד: Intel Dual Core או AMD בעל יכולות זהות

זיכרון: מינימום 4GB RAM

רשת:10/100/1000base-T Ethernet network 

מומלץ להתקין ברשת Gigabit Ethernet

שילוט דיגיטלי הופך בעת האחרונה לפלטפורמה המועדפת ביותר על בעלי עסקים להצגת מודעות פרסומת ברחבי העסק. שימושים נוספים לטכנולוגיה ניתן למצוא גם במקומות הבאים: בארגונים שמעוניינים להציג מידע לעובדים באזורים הפתוחים, בקווי הייצור מוצג מידע על תפוקת העבודה, בבתי הספר יוצגו הודעות לתלמידים על שינויים במערכת השעות ועוד שימושים רבים אחרים.

שימוש בשילוט דיגיטלי מאפשר עדכון תכנים באופן מידי וקל לתפעול, שחוסך באופן ניכר בעלויות הדפסה של פרסומות והצבתן ברחבי העסק, מכיוון שהפרסומות מוצגות על גבי מסכים גדולים ודקים בטכנולוגיית LCD  או LED. כמו כן, שילוט דיגיטלי מאפשר לבעל העסק להציג סרטוני וידאו המושכים תשומת לב באופן אפקטיבי הרבה יותר מפרסומות מודפסות.   

הבעיה היא, שבדרך כלל מעוניינים שכל מסך יציג מידע שונה, למשל בעסק נרצה שפרסומת למוצר מסוים תופיע במיקום שבו מוצב המוצר ובמפעל נרצה להציג לעובד מידע רלוונטי לקו הייצור עליו הוא אחראי. 


 Monitors AnyWhereזו תוכנה שמאפשרת התייעלות וחיסכון בהקמת מערך מסכים לצורכי שילוט דיגיטלי. התוכנה מיועדת לעבודה במחשבים שמחוברים אליהם מספר רב של מסכים בתצורת "שולחן עבודה מורחב". כדי לחבר מספר רב של מסכים לאותו המחשב יש להוסיף כרטיסי מסך שאליהם יחוברו המסכים.


נניח ומעוניינים להציב מסכים במיקומים שונים, למשל בעסק נרצה שפרסומת למוצר מסוים תופיע במיקום שבו מוצב המוצר ובמפעל נרצה להציג לעובד מידע רלוונטי לקו הייצור עליו הוא אחראי, כיצד ניתן ליישם צורך זה? 

 עד כה היה נהוג להשתמש בשתי דרכים למימוש הפתרון:

1. מחשב או נגן מולטימדיה הוצבו מאחורי כל מסך והציגו את המידע שהוגדר להם. דרך זו היא מאוד יקרה ולא יעילה מאחר ודורשת רכישת מחשב עבור כל מסך, שכל שימושו הוא הצגת מידע וכן נדרשת תחזוקה לכל מחשב, שבדרך כלל נמצא במקומות מסובכים לגישה.

2. שימוש במאריכי וידאו(Video Extenders) שמאפשרים הרחקת הנגנים מהמסכים למיקום מרכזי. דרך זו גם היא יקרה ולא יעילה מאחר וגם כאן יש צורך במחשב עבור כל מסך ובנוסף, תשתית כבילה ייחודי לכל מסך.

 הדרך החדשנית והיעילה ביותר היא ע"י שימוש ברכיבים שעובדים בטכנולוגיית HDMI over LAN. רכיבים אלו הם למעשה כרטיסי מסך לכל דבר שמתחברים למחשב הראשי דרך הרשת המקומית.

תוכנת Monitors AnyWhere תוכננה במיוחד לצורך זה של שליטה ובקרה על מסכים אשר מחוברים למחשב אחד ועובדים באופן של שולחן עבודה מורחב (Extended Desktop Mode) ונמצאים במיקומים שונים. באמצעות תוכנת Monitors AnyWhere  ניתן לצפות בזמן אמת בכל המסכים שמחוברים למחשב הראשי, להגדיר שם ייחודי לכל מסך לצורך זיהוי לפי מיקום, ליצור מפה המציגה את מיקומי המסכים בשטח, להגדיר איזה מידע יופיע בכל מסך ולשלוט מרחוק בכל המסכים.

.


בהחלט! באמצעות התוכנה Monitors AnyWhere ניתן להגדיר עבור כל מסך באופן נפרד את היישום שיפעל עליו. להסבר נוסף על התוכנה לחצו כאן

.

הפתרון מייעל ואף מוזיל בעלויות ההקמה של מערך השילוט הדיגיטלי, מכיוון שנדרש מחשב אחד בלבד עבור כל המסכים, מה שמוזיל את עלויות הרכישה והתחזוקה. כמו כן, אין צורך להקים תשתית כבילה ייחודית מכיוון שניתן לעשות שימוש ברשת התקשורת המקומית.

בשורה התחתונה, הפתרון של  Monitors AnyWhere מוזיל  עלויות ב-40% בממוצע מול כל פתרון אחר בשוק.

.