Project Description

על שילוט דיגיטלי

שילוט דיגיטלי הפך להיות כלי מרכזי ביותר בהפצת מסרים שיווקיים וארגוניים, עבור מוסדות ממגזרים רבים ומגוונים. מערך שילוט דיגיטלי מייצר פלטפורמה שיווקית אדירה, באמצעותה ניתן להעביר מסרים ויזואליים בהתאם למסר הרצוי ולשלוט באופן מלא ומיידי במידע המועבר.

שילוט דיגיטלי מאפשר:

 • שליטה מלאה על המסרים המשודרים בכל זמן נתון
 • הגברת וויזואליות של מותג, מוצר או מסר באמצעות תוכן אטרקטיבי
 • משיכת צומת לב של לקוחות, עובדים וכו'
 • חסכון בעלויות הדפסה דיוור ישיר של חומרים שיווקיים
 • חשיפת מוצרים או שירותים בנקודות מכירה
 • יצירת אוירה יותר חדשנית, טכנולוגית ומתקדמת

על הפיתרון

Monitors AnyWhere , בשילוב עם טכנולוגיית HDMI over LAN , יוצרת פלטפורמה חדשה ומתקדמת לתחום השילוט הדיגיטלי ,בה  נדרש רק מחשב יחיד ורכיבי חומרה פשוטים וזולים ליד כל מסך ומתאפשרת שליטה מלאה על המידע שמוצג בכל מערך המסכים.

כמה פשוט ליישם את הפתרון

יתרונות הפיתרון

 • אין עוד צורך בתשתיות רשת ייחודיות עבור מסכי המידע
 • אין צורך בחיבור מחשב רגיל או תחנה רזה (Thin Client) לכל מסך.
 • הפסיקו להשתמש במאריכי וידאו יקרים ומסורבלים עבור שילוט דיגיטלי
 • נדרש מחשב יחיד המשמש לשליטה וניהול מרכזיים של כל המידע המוצג על כל המסכים
 • ללא מגבלת מרחק בין המחשב הראשי לכל המסכים הנשלטים
 • שליטה ובקרה מרכזית בכל מסכי המידע
 • פתרון ירוק שמאפשר חיסכון בהוצאות החשמל עבור מחשבים וכן ברכישת ציוד חומרה יקר
לפרטים נוספים על המוצר

למי מתאים הפתרון

מערכת הפעלה:  Windows XP , Windows7 32bit/64bit, Server 2008R2,Windows10   Windows 8 32bit/64bit, Server 2012

מעבד: Intel Dual Core או AMD בעל יכולות זהות

זיכרון: מינימום 2GB RAM

רשת:10/100/1000base-T Ethernet network 

מומלץ להתקין ברשת Gigabit Ethernet

שילוט דיגיטלי הופך בעת האחרונה לפלטפורמה המועדפת ביותר על בעלי עסקים להצגת מודעות פרסומת ברחבי העסק. שימושים נוספים לטכנולוגיה ניתן למצוא גם במקומות הבאים: בארגונים שמעוניינים להציג מידע לעובדים באזורים הפתוחים, בקווי הייצור מוצג מידע על תפוקת העבודה, בבתי הספר יוצגו הודעות לתלמידים על שינויים במערכת השעות ועוד שימושים רבים אחרים.

שימוש בשילוט דיגיטלי מאפשר עדכון תכנים באופן מידי וקל לתפעול, שחוסך באופן ניכר בעלויות הדפסה של פרסומות והצבתן ברחבי העסק, מכיוון שהפרסומות מוצגות על גבי מסכים גדולים ודקים בטכנולוגיית LCD  או LED. כמו כן, שילוט דיגיטלי מאפשר לבעל העסק להציג סרטוני וידאו המושכים תשומת לב באופן אפקטיבי הרבה יותר מפרסומות מודפסות.   

הבעיה היא, שבדרך כלל מעוניינים שכל מסך יציג מידע שונה, למשל בעסק נרצה שפרסומת למוצר מסוים תופיע במיקום שבו מוצב המוצר ובמפעל נרצה להציג לעובד מידע רלוונטי לקו הייצור עליו הוא אחראי. 


 Monitors AnyWhereזו תוכנה שמאפשרת התייעלות וחיסכון בהקמת מערך מסכים לצורכי שילוט דיגיטלי. התוכנה מיועדת לעבודה במחשבים שמחוברים אליהם מספר רב של מסכים בתצורת "שולחן עבודה מורחב". כדי לחבר מספר רב של מסכים לאותו המחשב יש להוסיף כרטיסי מסך שאליהם יחוברו המסכים.


נניח ומעוניינים להציב מסכים במיקומים שונים, למשל בעסק נרצה שפרסומת למוצר מסוים תופיע במיקום שבו מוצב המוצר ובמפעל נרצה להציג לעובד מידע רלוונטי לקו הייצור עליו הוא אחראי, כיצד ניתן ליישם צורך זה? 

 עד כה היה נהוג להשתמש בשתי דרכים למימוש הפתרון:

1. מחשב או נגן מולטימדיה הוצבו מאחורי כל מסך והציגו את המידע שהוגדר להם. דרך זו היא מאוד יקרה ולא יעילה מאחר ודורשת רכישת מחשב עבור כל מסך, שכל שימושו הוא הצגת מידע וכן נדרשת תחזוקה לכל מחשב, שבדרך כלל נמצא במקומות מסובכים לגישה.

2. שימוש במאריכי וידאו(Video Extenders) שמאפשרים הרחקת הנגנים מהמסכים למיקום מרכזי. דרך זו גם היא יקרה ולא יעילה מאחר וגם כאן יש צורך במחשב עבור כל מסך ובנוסף, תשתית כבילה ייחודי לכל מסך.

 הדרך החדשנית והיעילה ביותר היא ע"י שימוש ברכיבים שעובדים בטכנולוגיית HDMI over LAN. רכיבים אלו הם למעשה כרטיסי מסך לכל דבר שמתחברים למחשב הראשי דרך הרשת המקומית.

תוכנת Monitors AnyWhere תוכננה במיוחד לצורך זה של שליטה ובקרה על מסכים אשר מחוברים למחשב אחד ועובדים באופן של שולחן עבודה מורחב (Extended Desktop Mode) ונמצאים במיקומים שונים. באמצעות תוכנת Monitors AnyWhere  ניתן לצפות בזמן אמת בכל המסכים שמחוברים למחשב הראשי, להגדיר שם ייחודי לכל מסך לצורך זיהוי לפי מיקום, ליצור מפה המציגה את מיקומי המסכים בשטח, להגדיר איזה מידע יופיע בכל מסך ולשלוט מרחוק בכל המסכים.

.


בהחלט! באמצעות התוכנה Monitors AnyWhere ניתן להגדיר עבור כל מסך באופן נפרד את היישום שיפעל עליו. להסבר נוסף על התוכנה לחצו כאן

.

הפתרון מייעל ואף מוזיל בעלויות ההקמה של מערך השילוט הדיגיטלי, מכיוון שנדרש מחשב אחד בלבד עבור כל המסכים, מה שמוזיל את עלויות הרכישה והתחזוקה. כמו כן, אין צורך להקים תשתית כבילה ייחודית מכיוון שניתן לעשות שימוש ברשת התקשורת המקומית.

בשורה התחתונה, הפתרון של  Monitors AnyWhere מוזיל  עלויות ב-40% בממוצע מול כל פתרון אחר בשוק.

.

לקריאת מקרה לקוח – מכון בית יעקב למורות