פתרונות חומרה רזים, עוצמתיים וחסכוניים

תחנות רזות

פתרונות מחשוב חסכוניים בארגונים, עסקים ומוסדות ציבור, נשענים על תצורת עבודה שרת-לקוח(Server-Client) כדי למקסם את יעילות מערך המחשוב בארגון. בין אם מדובר בתשתית מבוססת Terminal Server,VDI, VMWARE או Citrix, בתחנת הקצה חייבת להיות חומרה פשוטה, איכותית, עמידה ועוצמתית שתספק חווית משתמש גבוהה ולאורך זמן. אנו ב- Greenware מתמחים בפתרונות חומרה ירוקים. מגוון המוצרים שלנו בתחום מאפשר לנו להציע את הפתרון המתאים ביותר לצרכי הלקוח, תוך חסכון משמעותי במחירים, איכות ללא פשרות ושירות ע"י המומחים בתחום.

תחנות רזות והיתרונות האדירים של מחשוב רזה

שימוש בתחנות רזות של חברת Atrust מאפשר לעסקים וארגונים, קטנים וגדולים, חסכון אדיר בעלויות רכישה, תחזוקה וניהול. כמו כן, בשל העובדה כי ניהול התחנות מבוצע באופן מרכזי, מתאפשרת הגנה מיטבית מפני כשלי אבטחה ונוזקות. יתרון אדיר נוסף הוא קיצוץ עלויות חשמל על מחשבים בעד כ-97%!

נשמח לחזור אליך במהירות עם מידע נוסף


מספר הטלפון במשרדנו: 04-6750696
שעות פעילות: א' - ה' 08:00 - 18:00

תחנות רזות ומחשוב רזה

תחנה רזה(Thin Client) היא תחנת קצה שולחנית ללא אוורור ולרוב אף ללא כונן קשיח. כל התכונות שבדרך כלל נמצאות במחשב השולחני, כולל יישומים, נתונים רגישים, זיכרון וכו ', מאוחסנים בשרת מרוחק במהלך השימוש בתחנה רזה.

תחנה רזה פועלת באמצעות פרוטוקולי שולחן עבודה מרוחק (RDP), כגון Citrix ICA ו- Windows Terminal Services ו / או תוכנת וירטואליזציה כגון Vmware, המאפשרים גישה לנתונים, תוכנות ופעולות המאוחסנים בשרתים מרכזיים. תחנות רזות, פתרונות תוכנה ושרתים מרכזיים, מאפשרים מחשוב באמצעות תחנה רזה.

תחנות רזות משמשות כפתרון חליפי למחשב שולחן מסורתי באמצעות יצירת שולחן עבודה ווירטואלי המועבר מהשרת המרכזי אל תחנת הקצה – התחנה הרזה. תחנות רזות מספקות לעסקים דרך חסכונית ליצירת תשתית שולחן עבודה וירטואלית (VDI). בין היתרונות של מודל מחשוב זה, ניתן לציין את העלות של הקמת התשתית ותחנות הקצה, האבטחה המוגברת על מערך המחשוב, ניהול מרכזי של כלל התחנות  ואפשרות מהירה של גדילה בהוספה של תחנות רזות.

מחשוב בתצורת תחנות רזות, התקדם בצורה דרסטית בעשור האחרון ויכול כיום להתחרות במחשבים המסורתיים בביצועים ללא כל קושי. כיום, מחשוב רזה התקדם כל כך, עד לנקודה שבה משתמשים לא יכולים להבדיל בין עבודה על תחנה רזה לבין מחשב מסורתי. חוויית משתמש זו, בשילוב עם היתרונות הנרחבים של עלות, אבטחה, יכולת ניהול ומדרגיות של תחנות רזות, תורם לכך שאנשי IT בתעשיות שונות בוחנים ועוברים לתצורת עבודה רזה באמצעות תחנות רזות.

במהלך השנה האחרונה בלבד, היכולות של מחשוב רזה השתפרו בצורה דרסטית. בעוד בעבר תחנות רזות לא ממש יכלו לספק את הכוח הדרוש עבור ביצועים גבוהים, כיום, בשל שיפורים בחומרת תחנות רזות, תוכנות בהן נעשה שימוש, פרוטוקולי החיבור וטכנולוגיה צד שרת, בעיות אלה הן נחלת העבר.

והיתרונות של תחנות רזות לסביבה ירוקה חשובים לא פחות…

הפחתת השפעה של המחשוב על הסביבה באמצעות הפחתה בתצרוכת החשמל. תחנות רזות צורכות כיום בין 8-20 ואט לעומת מחשב רגיל הצורך כ-150 ואט. עובדה זו, מפחיתה משמעותית את השימוש של החברה בצריכת אנרגיה ובפליטת גז ה- CO2 המזיק לסביבה. בנוסף, מחזור תחנות רזות הוא תהליך הרבה יותר פשוט מאשר מחזור של מחשב מסורתי, בשל ריבוי הרכיבים והחומרים.