השותפים שלנו

בכדי לייצר ערך משמעותי וכולל ללקוחותינו, חברת Greenware מקיימת שיתופי פעולה עסקיים עם גופים מובילים בתחום התוכנה והחומרה. השותפים העסקיים של חברת Greenware הם מין המובילים בתחומם ונבחרו מתוך מטרה לספק ללקוחותינו את סל השירותים האיכותי, החדשני והאמין ביותר בתחום. 

החברה המובילה בעולם בתחום תוכנות הפעלה, יישומי שרת לסביבות שרת/לקוח, יישומים עסקיים,אקדמיים וצרכניים, פלטפורמות אינטרנט וכלי פיתוח. חברת Greenware היא שותף עסקי של חברת Microsoft אשר בין השאר, משווקת את פתרון ה- MultiPoint Server המאפשר הקמת עמדות עבודה/לימוד מרובות באמצעות מחשב בודד.  באמצעות שיתוף הפעולה, יש ביכולנו לספק ללקוחות את הפתרון החסכוני, האמין והיעיל ביותר בתחום הקמת כיתות מחשב.

החברה הקיימת כבר למעלה מ-20 שנה בתחום התוכנה, מפתחת סט של מוצרים בתחום שליטה ובקרה מרחוק, והדרכה, הזוכים לשבחים ופרסי מצוינות מידי טובי המומחים בתחום. NetSupport בחרו בחברת Greenware להיות המשווקים של מוצריה בישראל. בין השאר, ניתן למצוא את תוכנת NetSupport School, תוכנת השליטה לכיתה מס' 1 בשוק כיום.

חברת RDT, מפתחת תוכנת השחזור וההגנה HDGUARD, הינה חברה גרמנית הפועלת שנים רבות בתחום התוכנה, מפתחת מגוון של פתרונות תוכנה לתחום החינוך והאקדמיה ומשרתת לקוחות רבים ברחבי העולם. החברה ידועה במגוון מוצרים איכותי, עשיר בטכנולוגיה חכמה וידידותי למשתמש הקצה.

PowerPlug הוא ספקית מובילה של תוכנת ניהול צריכת חשמל מחשב לארגונים. חברת PowerPlug פיתחה את תוכנת PowerPlug Pro, פתרון תוכנה ייחודי המסייע לארגונים בהפחתת הוצאות על חשמל מחשבים. התוכנה פועלת כיום בעשרות ארגונים, חלקם מהגדולים והמובילים במשק, במגוון מגזרים כגון: רפואה, הייטק, פיננסים, ממשלה, אקדמיה, שלטון מקומי ועוד.

Preton היא חברה ישראלית המפתחת את תוכנת PretonSaver, פתרון התוכנה הראשון בעולם שקיבל את "התו ירוק" (Eco Label) העולמי על עמידה בכללים קפדניים לקידום שימור הסביבה. לחברה מערכת המשלבת שורה של אלגוריתמים מתמטיים המנתחים כל מסמך הנשלח להדפסה ומתאימים את כמות הטונר הנצרך בהדפסה לתכונות המסמך הייחודיות. התאמה זו מביאה לחסכון של עד 50% בצריכת הטונר/דיו.

חברת Atrust, הפעילה משנת 2007, היא יצרנית מובילה בעולם של רכיבי חומרה בתחום ה-Thin Clients, Zero Clients, שרתי תקשורת ותוכנות ניהול מתקדמות. מטרת החברה היא לייצר מוצרי חומרה יעילים, חסכוניים וידידותיים לסביבה.